Email: info@jpbikes.cz
Máte dotaz? Ptejte se nás: +420 724 766 151

O nás

JP BIKES – TO JE PROFESIONÁLNÍ A ODBORNÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM

PRODEJ KOL A PŘÍSLUŠENSTVÍ

U nás najdete široký sortiment kol a zboží potřebného k údržbě kola a to vše za výhodné ceny. Přijďte se za námi podívat, určitě si vyberete! 

SESTAVENÍ NOVÝCH KOL NA MÍRU

V případě potřeby nového kola vám nabízíme již námi sestavené modely, které jsou nachystané přímo u nás na prodejně, nebo taktéž sestavení kola na míru podle vašich požadavků. Námi vyrobené kola jsou především osazeny rámy značky Ghost. Pokud by jste vyžadovali jiný rám, tak vám rádi vyjdeme vstříc.

SERVIS

Nabízíme našim zákazníkům kompletní servis kola. Od seřízení převodů až po přepletení “špic” v kole. Ještě než se pustíme do opravy, probereme s vámi stav kola a potřebnou míru servisního zásahu, z důvodu, aby jste si nenechali opravit jen jeden problém, který ke zlepšení jízdních vlastností samostatně nepřispěje, ale celkově všech důležitých závad, aby vaše kolo bylo opět v kondici!

PRODEJ, PŮJČOVNA, SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

V zimním období pro vás máme v nabídce kompletní servis, abyste si mohli naplno užít zimních radovánek. V případě nutnosti zakoupení nového vybavení máme pro vás na prodejně nachystán široký výběr jak pro jízdu na snowboardu, tak pro lyžování! Pokud si nevíte rady s výběrem správných lyží nebo snowboardu, tak neváhejte a přijďte nás navštívit, rádi vám s výběrem pomůžeme. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *